zdjęcie owocu w białym płynie symbolizujący zdradę partnerki

Jak sprawdzić, czy żona miała stosunek?

Total
0
Shares

Dla każdego mężczyzny jego kobieta jest wyjątkowa niczym prawdziwy skarb. Dlatego nic dziwnego, że niektórzy nie chcą się tym skarbem się dzielić z nikim innym. Wielu mężczyzn, kiedy ma wątpliwości co do wierności partnerki, chciałoby dowiedzieć się, jak poznać, że dziewczyna jest po stosunku. Czy to w ogóle możliwe?

Jak poznać stosunek po pochwie?

Zacznę ten tekst od prawdopodobnie złych wieści – choćbyś wpatrywał się godzinami w to, co żona ma między nogami, nie dasz rady w ten sposób poznać, czy odbyła stosunek. Nawet jeśli odbywacie stosunki regularnie od lat, ta metoda w większości sytuacji nie zda egzaminu.

Tak zwane fizyczne sposoby na odkrycie zdrady mogą zadziałać tylko bardzo krótko po potencjalnym stosunku, a na dodatek nigdy nie dają pewności. To cenne wskazówki, ale nie bierz ich za coś oznaczającego zdradę.

żona zdradzająca męża z innym mężczyzną
Więcej informacji o tym, czy żona uprawiała sex z innym, znajdziesz w jej telefonie, niż jej pochwie. Nie powinieneś jednak naruszać jej prywatności bez jej zgody, bo czeka Cię poważny kryzys!

Nie ma jednak czemu się dziwić, bo to czy doszło do stosunku, czasem trudno jest ocenić nawet specjalistom z zakresu medycyny sądowej. Do tego celu muszą pobierać wymazy i dokładnie analizować pochwę czy ewentualne ślady po nasieniu, a w domu raczej nie chowasz zestawu medycznego. Co więcej, nawet ginekolog nie jest w stanie ocenić aktywności seksualnej kobiety podczas rutynowego badania!

Te dwa przypadki powinny dać Ci do myślenia. W internecie często podawane są różne metody na to, jak poznać, że dziewczyna jest po stosunku, ale jedyne co możesz dzięki nim zyskać, to problemy w związku, bo te metody po prostu nie działają!

Psychiczne metody na sprawdzenie, czy doszło do stosunku żony

Masz wątpliwości co do wierności twojej partnerki? Najlepiej sprawdzi się szczera rozmowa z tą osobą, połączona z analizą jej zachowania. Psychologiczne metody na ocenę czy doszło do stosunku, nie wymagają niezręcznego przyglądania się kroczu dziewczyny. Jak pisałem, analiza tego, jak wygląda jej pochwa, nic Ci nie da. Lepiej postaw na szczerą rozmowę.

Jeśli podejrzewasz ją o zdradę, powiedz jej to wprost. Pamiętaj jednak, że to są jedne z najcięższych oskarżeń, jakie mogą paść w związku, dlatego lepiej przygotuj sobie listę argumentów. Zastanów się, co sprawia, że tak się czujesz i powiedz to jej. Lepiej unikaj podnoszenia głosu, a szczególnie krzyku. Zamiast tego, pozwól jej mówić i analizuj jej zachowanie.

kobieta kłamie podczas rozmowy i trzyma skrzyżowane palce za plecami
Najlepszym sposobem na ocenienie czy żona uprawia sex z innym, jest szczera rozmowa i konfrontacja z faktami

Jeśli nic nie zapowiadało takiej rozmowy, to z pewnością będzie zszokowana, a w takim stanie twoja żona może powiedzieć nieco więcej na temat zdrady. Przyglądaj się temu, co mówi i w jaki sposób mówi. Jeśli przyłapiesz ją na kłamstwie, zyskasz kolejne poszlaki prowadzące do prawdy na temat zdrady partnerki.

Pamiętaj, że taka rozmowa może wiązać się z agresją z jej strony lub płaczem. To mogą być kolejne wskazówki, ale nie traktuj ich jak wyrocznię – każda kobieta inaczej reaguje na sytuację stresową, a nikt nie zna twojej partnerki lepiej niż ty.

Jak poznać, że spała z innym?

Żadna z opisywanych wcześniej metod nie da Ci 100% gwarancji co do wystąpienia zdrady. Tak samo ma się sprawa z poniższymi radami. Jednak, jeśli każda z proponowanych przez nas metod sprawia, że masz tylko większe wątpliwości co do swojej żony, być może powinieneś przyjrzeć się całej sprawie jeszcze bliżej.

Poniższe 3 metody to tak naprawdę jedyne sposoby na to, aby choć trochę przybliżyć się do prawdy na temat wierności żony. Na co warto zwrócić uwagę, aby odkryć, czy żona miała stosunek?

  • Jeśli dziewczyna nie zadbała o higienę bezpośrednio po stosunku, może pojawić się infekcja intymna,
  • Po seksie, szczególnie ostrzejszym, w okolicy pochwy mogą być zauważalne charakterystyczne obtarcia,
  • Wypatruj na jej ciele tzw. malinek i innych zaczerwienień, także wyraźnego zapachu innych, męskich perfum.

Pytania od czytelników o rozpoznaniu stosunku po pochwie

Zdrada nigdy nie jest prostym tematem, dlatego tak wielu mężczyzn przesyła swoje pytania, ponieważ chcą poznać prawdę. Zebraliśmy te, które pojawiały się najczęściej i odpowiedzieliśmy na nie w jednym miejscu.

Nie uprawiałem seksu z moją żoną od dawna, a jej pochwa jest znacznie luźniejsza. Co to oznacza?

Spróbujmy od logicznego podejścia. Pochwa partnerki jest zazwyczaj ciasna i dopasowuje się kształtem np. do Twojego penisa, tak? Wiele osób myśli, że po zdradzie, pochwa staje się luźniejsza.

Zdjęta obrączka przez zdradzającą żonę na ziemi
Jeśli twoja kobieta przestała nosić obrączkę lub inne rzeczy związane z Tobą, to poważna wskazówka na temat kryzysu i jej wierności

W tym myśleniu jest logika, ale również jeden zasadniczy problem: powodów nagłego luzu w pochwie jest wiele, dlatego nie możesz traktować jej jako poważną poszlakę wskazującą na to, że kobieta kocha się z kimś innym za Twoimi plecami.

Sytuacja, w której kochacie się po przerwie, a ty wchodzisz w nią bez żadnego oporu, nie musi oznaczać jej zdrady. Konkretna pozycja seksualna i to, czy mieliście za sobą okres sprzeczek, albo czy wcześniej regularnie uprawialiście seks, nie ma żadnego znaczenia w tej sytuacji. To jednak normalne, że mogło cię to zaniepokoić i sprawić, że zacząłeś zastanawiać się co do jej wierności.

Wagina poluzowuje się, aby wpuścić twojego penisa, a następnie, stopniowo staje się ciaśniejsza, wracając do właściwego kształtu. W tym procesie nieco może przeszkadzać ciąża, po której znacznie trudniej jest wrócić do pierwotnej ciasnoty pochwy, a także wiek i tryb życia.

To, czy pochwa kobiety jest luźna, głównie zależy od jej podniecenia. Jeśli odpowiednio zadbasz o grę wstępną, mniejszy opór przy wkładaniu penisa oznacza, że kobieta jest mocno podniecona. Oprócz tego jednym z najczęstszych powodów jest owulacja, ale wpływ mogą mieć także inne czynniki, nawet przewlekły stres! Dlatego nie traktuj luźniejszej pochwy dziewczyny jako głównego argumentu na jej zdradę.

Z miejsc intymnych partnerki dziwnie pachnie. Czy inny zapach oznacza zdradę?

Podejrzany, inny niż zazwyczaj zapach z krocza partnerki może być cenną wskazówką, ale niekoniecznie na zdradę. Jeśli nie zadbała o higienę, to być może będziesz w stanie wyczuć charakterystyczny zapach, ale ta metoda mogłaby zadziałać bezpośrednio kilka godzin po stosunku seksualnym.

Najczęściej, taki zapach powinien wzbudzić niepokój, bo może wskazywać na problemy z higieną intymną. Innym powodem nieprzyjemnego zapachu z krocza dziewczyny może być także infekcja, której nawet nie musi być świadoma! Dlatego kierowanie się zapachem to raczej metoda, która mogłaby zadziałać jedynie godzinę czy dwie po stosunku.

Wagina mojej partnerki wygląda inaczej. Czy uprawiała seks z innym?

Jesteś z dziewczyną od lat, nieraz uprawialiście seks oralny, a więc przez te lata dobrze przyjrzałeś się waginie kobiety. Jej pochwa nagle wygląda inaczej. Co to oznacza?

Puchnięcie miejsc intymnych ma związek z owulacją, dlatego drobne różnice w jej wyglądzie są naturalne. Bardziej niepokojące powinny być obtarcia wokół krocza partnerki, które mogą wskazywać na to, że ma za sobą ostrzejszy sex. Ale znowu – takie ślady niczego nie gwarantują. Równie dobrze mogą to być też ślady po niewygodnej bieliźnie lub ostrej masturbacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *