pozycja na pieska w samochodzie, seks w miejscu publicznym

Seks w aucie – czy można uprawiać seks w samochodzie?

Jak wygląda seks w samochodzie? Z tego wpisu dowiesz się, czy można uprawiać stosunek w aucie i jakie pozycje są najlepsze!
Total
0
Shares

Czy zastanawiałeś się, jakie przyjemności może przynieść seks w niecodziennych miejscach? Jednym z takich miejsc może być samochód. Ale czy seks w aucie jest bezpieczny i czy warto ryzykować? Seks w aucie to temat, który wzbudza kontrowersje. Z jednej strony może to być ekscytujące doświadczenie, z drugiej strony może prowadzić do konsekwencji prawnych. W naszym artykule postaramy się przedstawić zarówno aspekty prawne, jak i ludzkie opinie na temat uprawiania seksu w samochodzie. Czy można uprawiać seks w aucie? Sprawdźmy!

Wady i zalety seksu w aucie

Może się wydawać, że seks w samochodzie to tylko szukanie nowych wrażeń, ale w rzeczywistości może on przynieść wiele korzyści! Seks w aucie to przede wszystkim doświadczenie niezwykle odważne i spontaniczne, które pozwala poczuć się wolnym od ograniczeń i konwenansów. Stosunek w niecodziennym miejscu może pomóc w ożywieniu życia seksualnego, co jest szczególnie ważne dla osób w długotrwałych związkach.

Samochód pod sklepem sexshop
W sexshopie znajdziesz wiele gadżetów, które można wypróbować w samochodzie. Ogranicza was tylko wyobraźnia!

To również szansa na nowe doświadczenia, które warto wypróbować. Z jednej strony, samochód może stanowić pewnego rodzaju schowane miejsce, co dodaje podniecenia. Z drugiej strony, konieczność zachowania dyskrecji i niezdolność do swobodnego poruszania się dodaje dodatkowej ekscytacji. Poza tym, dla osób, które mieszkają z rodziną lub współlokatorami, samochód może stanowić jedyne miejsce, w którym można znaleźć prywatność.

Mimo licznych zalet seks w aucie może również nieść za sobą pewne ryzyko. Stosunek w aucie zawsze wiąże się z niebezpieczeństwem bycia zauważonym przez przechodniów lub przypadkowych świadków. Należy mieć na uwadze, że samochód nie jest idealnym miejscem do uprawiania seksu, a czasami może być wręcz bardzo niewygodny. Zadbaj o waszą wygodę i weź ze sobą poduszki i koce, które będzie można położyć w strategicznych miejscach.

Jak przygotować się do seksu w aucie?

Jeśli zdecydujesz się na seks w aucie, musisz zadbać o kilka kwestii. Wybierz miejsce, które jest dobrze ukryte, z dala od zainteresowania przechodniów czy innych kierowców. Pamiętaj, że zawsze jest ryzyko przyłapania, jednak omijaj miejsca, w których znajduje się dużo dzieci i młodzieży lub w których po prostu nie można zatrzymywać samochodu.

Poza tym seks w samochodzie zawsze wiąże się z pewnymi niewygodami, dlatego warto zadbać o odpowiednią ilość poduszek czy koców. Można umieścić je pod pośladkami, na dywanikach samochodowych lub lekko osłonić się kocem. Każda z tych rzeczy sprawi wam większy komfort.

W seksie bardzo istotna jest także higiena. Nie zapomnij zabrać ze sobą wody i nawilżanych chusteczek. Jeśli Twoje dłonie będą brudne, można nabawić się nieprzyjemnej infekcji. Oprócz tego woda przyda się do zaspokojenia pragnienia po seksie, który często jest sporym wysiłkiem fizycznym!

Czy można uprawiać seks w samochodzie?

Stety lub nie, samochód postawiony na parkingu, na poboczu lub w lesie, uważa się za miejsce publiczne. Podlega więc odpowiedzialności karnej. W wielu przypadkach policja i straż miejska przymyka na to oko, jednak należy mieć to na uwadze. Warto wybrać miejsce na odludziu, gdzie nikt nie będzie mógł przyłapać nas na seksie i zgłosić tego na policję. W innym przypadku grozi nam kara grzywny.

Pozycje seksualne w samochodzie

Seks w aucie to nie tylko szukanie nowych doświadczeń, ale również możliwość odkrywania nowych pozycji, które mogą być nie tylko ciekawe, ale również bardzo przyjemne. Sprawdź, jakie pozycje seksualne warto wypróbować w samochodzie.

Na siedząco

Ta pozycja to klasyk, który zawsze sprawdza się w samochodzie. Polega na tym, że kobieta siada tyłem na męskich kolanach, a następnie unosi się na palcach, aby mieć więcej swobody ruchów. Ta pozycja zapewnia bliski kontakt i umożliwia głębszą penetrację. Jest też stosunkowo wygodna, ponieważ można wykonać ją na każdym z siedzeń i ukryć nieco to, jaka czynność odbywa się w samochodzie.

Pozycja przy drzwiach

Ta pozycja jest dość niecodzienna, ale może być bardzo ekscytująca. Polega na tym, że kobieta klęczy wypięta na siedzeniu, a mężczyzna stoi przy drzwiach. Daje to idealną wysokość do penetracji. Należy jednak pamiętać, że zwiększa to ryzyko zauważenia przez nieproszone osoby, ponieważ jedna z osób stoi na zewnątrz.

Na tylnym siedzeniu

Ta pozycja to świetna opcja, gdy potrzebujesz więcej przestrzeni i swobody ruchów. Polega na tym, że kobieta leży lekko wypięta na tylnym siedzeniu, a mężczyzna znajduje się na niej. Pozycja ta umożliwia dogłębną penetrację. W większych samochodach można wypróbować nawet pozycję na pieska lub misjonarską.

Seks oralny w samochodzie

Dobrą “pozycją” na początek jest seks oralny. Dzięki temu można łatwiej ukryć to, co dzieje się w samochodzie. Robienie loda w aucie jest łatwe, szczególnie po odchyleniu siedzenia do tyłu. Jeśli chodzi o minetkę w aucie, kwestia jest nieco cięższa. Jednak dla chcącego nic trudnego! Pozycja polega na tym, że kobieta siedzi na fotelu pasażera i odsuwa go do tyłu, a mężczyzna klęczy na podłodze przed nią. Pozycja ta umożliwia dogłębną penetrację językiem i zapewnia wiele przyjemności.

seks oralny w samochodzie, robienie loda w aucie
Seks oralny w samochodzie można ułatwić dzięki odchyleniu siedzenia w samochodzie lub odsunięcia go w tył!

Czy seks w aucie jest bezpieczny?

Seks w aucie to niesamowita przygoda, ale trzeba pamiętać, że może on również niosą ze sobą pewne ryzyko. Dlatego ważne jest, aby zachować ostrożność i przestrzegać kilku prostych zasad:

  • Wybierz odpowiednie miejsce – uprawianie seksu w miejscu publicznym może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Wybierz miejsce, które jest dobrze ukryte i zapewnia prywatność.
  • Pamiętaj o zabezpieczeniu – nie zapominaj o zabezpieczeniu przed chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz o antykoncepcji. Często seks w samochodzie jest spontaniczny, ale mimo wszystko nie można tego zaniedbywać.
  • Uważaj na innych – pamiętaj, że nie jesteś sam na drodze. Nie rozpraszaj partnera podczas jazdy we wskazane miejsce, nawet w ramach gry wstępnej.

I to już wszystkie wskazówki, które przygotowaliśmy dla was na potrzeby wpisu o seksie w samochodzie. Sprawdź również, czy można uprawiać seks w kinie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like